احسان مقدم، مدیر روابط عمومی مترو، صبح امروز در مراسمی با حضور خبرنگاران "جکوزی تخیلی مورد اشاره روزنامه مورد نظر" را افتتاح کرد. در این مراسم که با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شد از یک سرویس بهداشتی در ساختمان شرکت بهره برداری مترو پرده برداری شد.

مقدم در این خصوص گفت: چند روز پیش یکی از روزنامه‌‌ها گزارشی را مبنی بر ساخت جکوزی اختصاصی برای مدیران شرکت بهره برداری مترو منتشر کرد و در آن از سختی مردم در قطارهای مترو سخن به میان آورد.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح سرویس بهداشتی در اتاق مدیران که از آن با عنوان جکوزی یاد شده بود افزود: در راستای روشن سازی افکار عمومی از خبرنگاران درخواست کردیم تا از این به اصطلاح جکوزی بازدید کنند. تمام این گفته‌ها اشتباه و کذب بود و در حال حاضر تنها به دلیل اینکه این موضوع را روشن کنیم از رسانه‌ها دعوت کردیم تا از این جکوزی خیالی در حضور خبرنگاران پرده برداری کنیم.
مقدم در ادامه تصریح کرد: اقدام برای ساخت سرویس بهداشتی سال گذشته در چنین روزهایی اتفاق افتاد و در طی این مدت تنها یک سرویس بهداشتی اضافه شد.

مدیر روابط عمومی مترو با اشاره به ارسال جوابیه برای این روزنامه خاطر نشان کرد: دیروز جوابیه‌ای برای روزنامه مورد اشاره فرستادیم و عنوان کردیم در صورتی که دوست دارند این جوابیه را منعکس کنند.

وی گفت: این کار کاملا غیر حرفه‌ای بود و امروز رسانه‌های خبری به عینه دیدند که این موضوع صحت ندارد.